חיפוש


אחרי גיל שלושים אנחנו מתחילות לראות את סימני הזדקנות העור הראשונים. חשוב להבין שאלו סימנים שעדין יש בהם טיפול, ועם המוצרים הנכונים ניתן לשפר את המצב באופן משמעותי.

העור שלנו הוא האיבר הכי גדול בגוף והוא חשוף לסביבה לכן צריך להגן עליו, כמובן שגנטיקה זה מרכיב מאוד חשוב אבל זה לא העיקר. אני ממליצה לחשוב על המוצרים שיזינו את העור שלנו לטווח הארוך, רוטינה יומיומית זה מאוד חשוב, ובחירת מוצרים קוסמטיים נכונים חשוב לבחור מוצרים מקצועיים למשל Phformula או Yonka ולא מוצרי סופרפארם בגלל היעילות שלהם, ברגע שמוצרים מותאמים לכולם באותה הרמה, היעילות של חומרי גלם יורדת בצורה משמעותית.


אנסה להפנות אותך למוצרים שהכי יעזורו לך להיתמודד עם שינויים של הזדקנות עור מוקדמת, יכול להיות מאוד מצב שבו תגלי שיש לך מספר בעיות אלו יחדיו, אבל תנסי שניה לחשוב מה הכי מפריע לך? מה את מרגישה? כי ברגע שתביני את עצמך תגיעי לשורש הבעיה, לדוגמא את מרגישה יובש אחרי שאת שוטפת פנים, אז פה צריך מוצר טוב לניקוי פנים וקרם לחות טוב וזה יפתור את בעית הקימטוטים ונקבוביות פתוחות יחד! כי כשתנקי טוב את העור, הנקבוביות יתנקו, גודלם יופחת וקרם לחות יוסיף לך אלסטיות, לרוב מצב העור משתפר.

ישנם מוצרים שחייבים להיות בכל רוטינה: ג'ל ניקוי פנים - בוקר וערב ופילינג עדין - פעם/פעמיים בשבוע.(לא לעור רגיש ואדמומי, ניקוי פעמיים ביום מספיק)


מוצרים לניקוי ופילינג של העור:

שינויים בעור ומוצרים לטיפול:

  1. העור פחות אלסטי

המוצרים שיעזרו לך:


phformula point extra firm פוינט אקסרה פירם

יונקה פיטו 58 סילוק רעלים וחידוש העור של Yonka

יונקה פיטו 52 מיצוק קרם לילה של Yonka

  1. כתמי פיגמנטציה

לצערי לא ניתן לגמרי להיפטר מכתמי פיגמנטציה, אחרי הטיפול זה נעלם אך מופיע שוב, ניתן להבהיר את הכתמים, במקרה והכתמים מאוד בולטים ומפריעים לך מאוד הדרך היחידה זה טיפול מתמיד של מוצר.


המוצרים שיעזרו לך:


phFormula MELA Corrective Serum סרום לטיפול בפיגמנטציה

VITA C cream קרם ויטמין C

phFormula MELA recovery מלה רקברי

MELA kit מלה קיט phformula קיט מקיף של מוצרים נגד פיגמנטציה


  1. קמטים בעיניים

היווצרות הקמטים בעיניים זה גנטי, כדאי לשים לב ולהשתמש בקרמים שיעזרו להזין את האיזור, חשוב שקרם יהיה ספציפית העיניים כי איזור זה מאוד עדין וקרם לעיניים שונה בפורמולה מקרם לפנים.


המוצרים שיעזרו לך:


phFormula E.Y.E. recovery קרם עיניים

phFormula סוס לעיניים SOS eye rescue phformula

קרם עיניים נוטרי קונטור יונקה Yonka

קרם עיניים "אקסלנס קוד" EXCELLENCE phFormula

יונקה אלפא קונטור - ג'ל עיניים Yonka


  1. יובש, יובש, יובש

עור יבש יכול להיות מכמה סיבות עיקריות: ניקוי פנים עם מוצרים שמייבשים את העור, גנטי, עור שנוטה לקמטים, שהייה ארוכה בשמש ללא קרם הגנה, מזגן, עישון ואלכוהול, שתיית מים מועטה.


המוצרים שיעזרו לך:


אחד המוצרים הכי אהובים שלי, שמחזיקים לחות כל היום, זה מסכת היידרה מס' 1, של יונקה ללא שטיפה, שימי פעם אחת בבוקר ויהיה לך לחות לכל היום.


YONKA HYDRA N°1 MASQUE היידרה 1 מסכה לחות יונקה

HYDRA Concentrated סרום לחות pHformula

SOS cream סוס קרם שיקום והגנה pHformula

יונקה ויטל דיפנס קרם אנטי אייגינג


gifעור זוהר בהחלט יכול להיות בכל גיל, והפוך עור אפור גם יכול להיות בגיל צעיר, כמו גם אקנתי, הסביבה שאנחנו חיים בה היא רחוקה מלהיות אידיאלית, האוכל מלא חומרים משמרים, צבעי מאכל וכו' טוב אני תמיד אגלוש קצת לנושא של דיאטה כי זה מאוד חשוב אבל מאוד חשוב גם לשמור על העור מבחוץ. אני קוסמטיקאית שעובדת שנים עם קוסמטיקה מקצועית ניסיתי לפחות 10 חברות שונות!!! אני כל הזמן מנסה ללמוד מה חדש על המדף, כי יש המון, כרגע אני אוהבת את יונקה Yonka, טוב זה קיים כבר מאה שנה:) כקוסמטיקה טבעית וארומטרפית, זה מאוד קרוב ללבי, ו-phFormula כקוסמטיקה רפואית יותר.טוב כמו שהבטחתי הינה הסודות לעור זוהר לטווח ארוך וכל ימות השנה. והסוד הוא גם בחומרי גלם ומרכיבים. ישנה קוסמטיקה שיכולה להזיק במקום לעזור. באתר שלנו אני מציגה רק קוסמטיקה איכותית ביותר שמפתחת פורמולות ייחודיות במעבדות שלה. אני בוחרת בקפידה כל המוצרים וכרגע זה phformula ו-Yonka. אז לרוב תראו מוצרים של חברות אלו בפוסט הזה.


1. ניקוי פנים והסרת איפור!!! אם את לא עושה את זה העור מזדקן בקצב מהיר יותר...

לידיעתך: נקבוביות עור נקיות, נראות פחות לעין ומצטמקות


החומרים באיפור לרוב, סותמים נקבוביות, העור לא נושם. וככל שהחומר יותר זמן על העור, כך הכימיקאלים מהאיפור נספגות יותר ויותר לתוך העור, פה NETTOYA YONKA GEL Yonka / ו-phFormula יצרו לנו ניקוי פנים מפנקים ועדינים שניתן גם להסיר באמצעותם איפור!!! וישנו גם ניקוי פנים חלבי לעור מאוד יבש של Yonka וקצף של FOAM cleanse phFormula .


גם אם את לא משתמשת באיפור חשוב באותה רמה לנקות את פנים, אתן צריכות להבין שהעולם שלנו הוא מאוד טכנולוגי, המפעלים לייצור, מכוניות, עבודות בניה, כולן פולטות מלא כימיקאלים לאוויר, שאנחנו נושמים וחלק מצטבר על העור, אני מדברת על עור הפנים כי הוא יותר פגיע בגלל העדינות שלו. וגם הנקבוביות והספיגה היא ברובה על עור הפנים. לכן רוב החברות הקוסמטיות בהבנה זאת יצרו לנו תכשירים של הגנה מפני זיהום למשל ויטל דפנס של יונקה Vital Defense של Yonka


2. פילינג עדין פעמיים בשבוע


(לבעלות עור דק רגיש ואדומומי כרונית (לג'ינג'יות למשל או מאוד בהירות, תאי העור לא מתחלפות במהירות כמו לבעלות עור רגיל או מעורב) אפשר לדלג ורק ניקוי יהיה מספקפילינג חשוב מאוד, הוא מכין את העור שלך לספיגה של ויטמינים ופפטידים שיש בתוך הקרם, על ידי כך שהוא מסיר תאים שהם בשכבה העליונה של העור ודבוקים כל כך חזק אחד לשני שמאוד קשה יהיה לקרם לחדור דרכן. ישנם כמה סוגי פילינגים למשל של יונקה גומז' GOMMAGE Yonka אבל חשוב מאוד להבין שהסוד הוא העדינות של הפילינג, לא להיפך פה הטעות והנזק שנשים עושות לעצמן כשמנסות דברים הכי חזקים על העור, רטינול אז רפואי עם אחוזים גבוהים, חומצות אז כמו בחדר אצל הקוסמטיקאיות, תזכרו שלטיפול פנים אתן באות פעם בשלושה חודשים עד פעם בחודש אם תעשו פילינג כמו אצל קוסמטיקאית העור יהיה מאוד רגיש ויגרם נזק בלתי הפיך לעור. זה רק עניין של מכירות, זה פשוט עושה יותר מכירות, חברות שמבטיחות חוזק כמו לחומרי עבודה של קוסמטיקאיות.אני רוצה גם להבהיר ש phFormula יצרה תכשירים דרמטולוגיים ,הפילינגים שלהם למשל הם במימון של רופאים אבל הפורמולה שהן יצרו היא מיוחדת במינה, המטרה למזער את הקילוף של הפילינג זאת לא משימה פשוטה ולא כל חברה יכולה להרשות לעצמה פיתוח שכזה, גם חשוב לזכור.(ומדובר גם בפילינג עבודה בלבד, לשימוש ביתי המימונים יותר נמוכים אבל גם אפקטיבי מאוד)3. לחות, לחות ועוד הפעם לחות!!! לא קרמים שומניים אלא לחותיים!!!!


קרם שומני שלא ניספג יגרום רק נזק, קרם איכותי של phFormula וYonka כולל פורמולות שמחזיקות את הלחות בעור ולא נותנות לה לברוח, זה הסוד.


ושוב לצערי אני חייבת להיתמקד אך ורק בחברות מקצועיות לדוגמא phFormula ו-Yonka שמפתחות קרמים לחות בעלות פורמולות מדהימות שעושות את העור שלנו עמיד בפני אקלים מאוד אכזריים של הארץ, יבש חם, קר יבש, חם ולחות גבוהה אך מזגנים בכל מקום, בחורף חם יבש ומכשירי חימום, ושמש שמייבשת מאוד את העור, העור פשוט מזדקן לפי דקות ולא לפי שנים :)

שימו לב בנות שלחות לעור היא גם קרם אנטיאייג' אבל בכל זאת רצוי לבנות מגיל 35 להיתשמש גם בקרם הזנה עם פפטידים, ויטמינים, רטינול, ויטמין סי, B3 וכו (בהמשך אני אכתוב כתבה גם על זה, אז תדעדכנו) גם לבנות בעלות בעיות עור אקנתי ובעיות אחרות חייבות קרם לחות.לחויות מיונקה Yonka לכל סוגי העור המוצר שאני הכי ממליצה לכולם זה היידרה מסכה Hydra No' 1

ועוד מוצר נוסף שהוא סרום מרוכז שאפשר לשים כמה טיפות יחד עם קרם לחות הידרה + HYDRA

של יונקה Yonka HYDRA NO'1 קרם הידרה 1 ו- HYDRA Concentrated סרום לחות pHformula.
4. ואחרון חביב זה...תשתו הרבה מים, תנסו לשתות רק מים, ללא קפה וחלב, רק עם לימון ג'ינג'ר ונענע.


למה? קפה הוא גורם לאובדן מים בגוף, ולא צריך מחקרים של אוניברסיטת סטנפורד להוכיח את זה ובכלל ממתי צריך כל דבר להוכיח?! מה עם הרגשה פנימית של הגוף? לפעמים זה גם מספק, וחוץ מזה קפה זה רווחים שאתם לא יכולים אפילו לתאר לעצמכם את הסכומים האלו, ניראה לכם באמת שיהיה לפחות מחקר אחד נגד קפה? :) פשוט תרגישו את זה, שכל פעם שאנחנו שותים קפה או תה עם קפאין ישר אחר כך, בא לנו מים...זה הגוף אומר שאיבדנו נוזלים, פשוט מאוד לא?


אז תנקו פנים עם ג'ל ניקוי עדין, תעשו פילינג פעם בחודשיים אצל הקוסמטיקאית ופעמיים בשבוע בבית ושימו לחות, לחות, לחות, ותיהו שמחות.gif
לפי מחקרים שנעשו במעבדות phformula הזדקנות העור היא תהליך טבעי לחולוטין אבל כשמדובר בהזדקנות מוקדמת שנגרמות מכל מיני סיבות כגון סביבה, דיאטה, סטרס וכו', לכן במקרים כאלה באים לעזרתינו תכשירי קוסמטיקה מקצועיים וביניהן phformula. ולא במקרה אני כותבת מקצועיים בגלל שויטמין סי הוא ויטמין שקל לייצר אך מאוד קשה לעשות פורמולה אפקטיבית עם מערכת הובלה שגורמת לספיגה של הויטמין C בתוך העור. רוב החברות לא מתאמצות לפתח פורמולה ייחודית אלא משתמשות בויטמין שלחלוטין לא ניספג בתוך העור ומה שנישאר ממנו בעצם, זה הבטחות שווא ותמונות יפות על האטיפה של תפוזים :)


חברת phformula משתמשת בחומר גלם שניקרא חומצה אסקורבית שזה ויטמין סי כמעט 100% נקי ורובו ניספג בתוך העור ואז קוראים פלאים, העור ניראה גמיש יותר, כי זה עוזר לתאים ליצור קולגן איכותי יותר, העור נירא לחותי זוהר ובהיר יותר. לכן phformula יודעים שזהו ויטמין אנטיאוקסידנט חזק במיוחד ופיתחו סדרה של מוצרים עם ויטמין סי: VITA C cream קרם ויטמין C, pHformula סרום תיקון מרוכז VITA C C מסכת לילה מבהירה ויטאמין pHformula


מידע על המוצרים של ויטמין סי pHformula: פורמולה מיוחדת שפותחה על ידי חברת pHformula שחודרת עמוק לתוך העור לקבלת תוצאות הכי טובות.


כמה סיבות שבגללן כדאי לך מאוד להכניס את המוצרים עם ויטמין С של pHformula לרוטינה יומית שלך:


- ויטמין C מסייע בייצור ותחזוקת קולגן

- זהו נוגד חמצון חזק שיכול לנטרל רדיקלים חופשיים בעור

- ויטמין C מפחית את מראה הקמטוטים והקמטוטים

- מוצרי טיפוח לעור המכילים ויטמין C מסייעים להבהרת עור עמום