יונקה הינה החלוצה הבלתי מעורערת בתחום הארומותרפיה האסתטית המקצועית מאז 1954

תקנון האתר

לקהל לקוחותינו:
הרכישה באתר שלנו מאובטחת

 

יש 3 אפשרויות לתשלום:

1.  כרטיס אשראי.  
2.  PayPal - פייפאל.  
3.  ללחוץ על "תשלום בטלפון" ואנו נחזור אליכם.

 

שימו לב:

אין לשלם בכרטיס אמריקן אקספרס !!

 

 

כאשר לקוח בוחר במשלוח באמצעות דואר ישראל, המוצרים שהזמין יגיעו עד 7 ימי עסקים לסניף הדואר הקרוב לביתו. לענין זה, שבתות וחגים, ימי שישי וערבי חגים אינם נחשבים ימי עסקים.

 

משלוח בדואר רשום, באמצעות "דואר ישראל" כאשר המוצר מגיע בתוך 7 ימי עסקים לסניף הדואר הקרוב לכתובתו של הלקוח. על הלקוח לגשת אל סניף הדואר על מנת לקבל את המוצרים שהזמין.

 אחרי שנמסור את המוצר שהזמנתם למשלוח בדואר רשום, תקבלו מאיתנו באימייל את המספר למעקב אחר המשלוח. כך תוכלו לדעת מתי המוצר שהזמנתם הגיע לסניף הדואר הקרוב לביתכם. יש לקחת בחשבון שלפעמים קורה שדואר ישראל לא מעדכן את הסטטוס של המשלוח. במקרים כאלה, יש להמתין יום או יומיים נוספים ואז לבדוק שוב את הסטטוס של המשלוח. אם גם אז המידע עדיין לא עודכן, פנו אלינו ואנו נטפל בזה, ובתנאי שכבר עברו שבעה ימי עסקים ממועד מסירת המוצר למשלוח.

 

כתובת עדכנית למשלוח
יש להקפיד בעת ביצוע ההזמנה על השארת כתובת עדכנית למשלוח. מוצרים שיישלחו על ידינו לכתובת הלא נכונה משום שהלקוח ציין כתובת בלתי עדכנית, או כתובת אשר איננה מוּכֶּרֶת על ידי "דואר ישראל", עשויים לחזור אלינו. במקרים כאלו, אנו נשלח את המוצרים שחזרו אלינו אל הכתובת העדכנית, אך הלקוח יחוייב בדמי המשלוח.

  

איסוף עצמי של המוצר
איסוף עצמי של המוצר שרכשתם, יתאפשר בכפוף לתיאום מראש בטלפון. גם אם הוסכם על איסוף עצמי, השארת פרטי התשלום תבוצע לפני הגעת הלקוח אל החנות – באמצעות אתר האינטרנט שלנו או בשיחה טלפונית. 

 

© 2020 by chika.co.il

  • Facebook
  • Instagram
0