חיפוש

מה הסוד לעור הזוהר של הדוגמניות ללא איפור והיילייטרים? פשוט מאוד, קחי לך כמה סודות של קוסמטיקאית


עור זוהר בהחלט יכול להיות בכל גיל, והפוך עור אפור גם יכול להיות בגיל צעיר, כמו גם אקנתי, הסביבה שאנחנו חיים בה היא רחוקה מלהיות אידיאלית, האוכל מלא חומרים משמרים, צבעי מאכל וכו' טוב אני תמיד אגלוש קצת לנושא של דיאטה כי זה מאוד חשוב אבל מאוד חשוב גם לשמור על העור מבחוץ. אני קוסמטיקאית שעובדת שנים עם קוסמטיקה מקצועית ניסיתי לפחות 10 חברות שונות!!! אני כל הזמן מנסה ללמוד מה חדש על המדף, כי יש המון, כרגע אני אוהבת את יונקה Yonka, טוב זה קיים כבר מאה שנה:) כקוסמטיקה טבעית וארומטרפית, זה מאוד קרוב ללבי, ו-phFormula כקוסמטיקה רפואית יותר.טוב כמו שהבטחתי הינה הסודות לעור זוהר לטווח ארוך וכל ימות השנה. והסוד הוא גם בחומרי גלם ומרכיבים. ישנה קוסמטיקה שיכולה להזיק במקום לעזור. באתר שלנו אני מציגה רק קוסמטיקה איכותית ביותר שמפתחת פורמולות ייחודיות במעבדות שלה. אני בוחרת בקפידה כל המוצרים וכרגע זה phformula ו-Yonka. אז לרוב תראו מוצרים של חברות אלו בפוסט הזה.


1. ניקוי פנים והסרת איפור!!! אם את לא עושה את זה העור מזדקן בקצב מהיר יותר...

לידיעתך: נקבוביות עור נקיות, נראות פחות לעין ומצטמקות


החומרים באיפור לרוב, סותמים נקבוביות, העור לא נושם. וככל שהחומר יותר זמן על העור, כך הכימיקאלים מהאיפור נספגות יותר ויותר לתוך העור, פה NETTOYA YONKA GEL Yonka / ו-phFormula יצרו לנו ניקוי פנים מפנקים ועדינים שניתן גם להסיר באמצעותם איפור!!! וישנו גם ניקוי פנים חלבי לעור מאוד יבש של Yonka וקצף של FOAM cleanse phFormula .


גם אם את לא משתמשת באיפור חשוב באותה רמה לנקות את פנים, אתן צריכות להבין שהעולם שלנו הוא מאוד טכנולוגי, המפעלים לייצור, מכוניות, עבודות בניה, כולן פולטות מלא כימיקאלים לאוויר, שאנחנו נושמים וחלק מצטבר על העור, אני מדברת על עור הפנים כי הוא יותר פגיע בגלל העדינות שלו. וגם הנקבוביות והספיגה היא ברובה על עור הפנים. לכן רוב החברות הקוסמטיות בהבנה זאת יצרו לנו תכשירים של הגנה מפני זיהום למשל ויטל דפנס של יונקה Vital Defense של Yonka


2. פילינג עדין פעמיים בשבוע


(לבעלות עור דק רגיש ואדומומי כרונית (לג'ינג'יות למשל או מאוד בהירות, תאי העור לא מתחלפות במהירות כמו לבעלות עור רגיל או מעורב) אפשר לדלג ורק ניקוי יהיה מספקפילינג חשוב מאוד, הוא מכין את העור שלך לספיגה של ויטמינים ופפטידים שיש בתוך הקרם, על ידי כך שהוא מסיר תאים שהם בשכבה העליונה של העור ודבוקים כל כך חזק אחד לשני שמאוד קשה יהיה לקרם לחדור דרכן. ישנם כמה סוגי פילינגים למשל של יונקה גומז' GOMMAGE Yonka אבל חשוב מאוד להבין שהסוד הוא העדינות של הפילינג, לא להיפך פה הטעות והנזק שנשים עושות לעצמן כשמנסות דברים הכי חזקים על העור, רטינול אז רפואי עם אחוזים גבוהים, חומצות אז כמו בחדר אצל הקוסמטיקאיות, תזכרו שלטיפול פנים אתן באות פעם בשלושה חודשים עד פעם בחודש אם תעשו פילינג כמו אצל קוסמטיקאית העור יהיה מאוד רגיש ויגרם נזק בלתי הפיך לעור. זה רק עניין של מכירות, זה פשוט עושה יותר מכירות, חברות שמבטיחות חוזק כמו לחומרי עבודה של קוסמטיקאיות.אני רוצה גם להבהיר ש phFormula יצרה תכשירים דרמטולוגיים ,הפילינגים שלהם למשל הם במימון של רופאים אבל הפורמולה שהן יצרו היא מיוחדת במינה, המטרה למזער את הקילוף של הפילינג זאת לא משימה פשוטה ולא כל חברה יכולה להרשות לעצמה פיתוח שכזה, גם חשוב לזכור.(ומדובר גם בפילינג עבודה בלבד, לשימוש ביתי המימונים יותר נמוכים אבל גם אפקטיבי מאוד)3. לחות, לחות ועוד הפעם לחות!!! לא קרמים שומניים אלא לחותיים!!!!


קרם שומני שלא ניספג יגרום רק נזק, קרם איכותי של phFormula וYonka כולל פורמולות שמחזיקות את הלחות בעור ולא נותנות לה לברוח, זה הסוד.


חברות מקצועיות לדוגמא phFormula ו-Yonka שמפתחות קרמים לחות בעלות פורמולות מדהימות שעושות את העור שלנו עמיד בפני אקלים מאוד אכזריים של הארץ, יבש חם, קר יבש, חם ולחות גבוהה אך מזגנים בכל מקום, בחורף חם יבש ומכשירי חימום, ושמש שמייבשת מאוד את העור, העור פשוט מזדקן לפי דקות ולא לפי שנים :)

שימו לב בנות שלחות לעור היא גם קרם אנטיאייג' אבל בכל זאת רצוי לבנות מגיל 35 להיתשמש גם בקרם הזנה עם פפטידים, ויטמינים, רטינול, ויטמין סי, B3 וכו (בהמשך אני אכתוב כתבה גם על זה, אז תדעדכנו) גם לבנות בעלות בעיות עור אקנתי ובעיות אחרות חייבות קרם לחות.לחויות מיונקה Yonka לכל סוגי העור המוצר שאני הכי ממליצה לכולם זה היידרה מסכה Hydra No' 1

ועוד מוצר נוסף שהוא סרום מרוכז שאפשר לשים כמה טיפות יחד עם קרם לחות הידרה + HYDRA

של יונקה Yonka HYDRA NO'1 קרם הידרה 1 ו- HYDRA Concentrated סרום לחות pHformula.
4. ואחרון חביב זה...תשתו הרבה מים, תנסו לשתות רק מים, ללא קפה וחלב, רק עם לימון ג'ינג'ר ונענע.


למה? קפה הוא גורם לאובדן מים בגוף, ולא צריך מחקרים של אוניברסיטת סטנפורד להוכיח את זה ובכלל ממתי צריך כל דבר להוכיח?! מה עם הרגשה פנימית של הגוף? לפעמים זה גם מספק, וחוץ מזה קפה זה רווחים שאתם לא יכולים אפילו לתאר לעצמכם את הסכומים האלו, ניראה לכם באמת שיהיה לפחות מחקר אחד נגד קפה? :) פשוט תרגישו את זה, שכל פעם שאנחנו שותים קפה או תה עם קפאין ישר אחר כך, בא לנו מים...זה הגוף אומר שאיבדנו נוזלים, פשוט מאוד לא?


אז תנקו פנים עם ג'ל ניקוי עדין, תעשו פילינג פעם בחודשיים אצל הקוסמטיקאית ופעמיים בשבוע בבית ושימו לחות, לחות, לחות, ותיהו שמחות.gif