חיפוש

ניקוי פנים שלב החשוב ביותר בטיפוח העור


אני מתחילה לטפל בלקוחה המהממת שלי, אני כבר שאלתי אותה כמה שאלות על החומרים שהיא משתמשת, מרחתי את הפנים שלה בקרם ניקוי המעולה שאני אוהבת להשתמש בו בטיפולים שלי של מותג phformula, או יונקה אני לוקחת דיסקית צמר גפן ומה אני רואה? היא נשארת מאוד לא נקיה...כל טיפול אני מסבירה ללקוחות החדשות שלי לא רק שצריך לנקות טוב את הפנים, אני מראה להן בדיוק איך לעשות את זה.

ניקוי_פנים_phformula_yonka_יונקה_חלב_פנים_Phformula_Exfo_Cleanse_אקספו_קלינס
ניקוי פנים

למה ניקוי פנים זה הכי חשוב?


1. זיהומי אוויר, סביבה ומפעלים

קרם ניקוי טוב אמור להסיר את כל הלכלוך והזיהומי אוויר אך להשאיר את השומן ובקטריות טובות ששומרות על העור שלנו. ניקוי פנים מקצועיים שומרים על העור ומנקים בעדינות.


1. איפור

חייבים להסיר את האיפור לפני השינה, אני אישית משתמשת רק איפור מקצועי עם הגנה spf 50 כי בחברות מקצועיות יש פחות כימיקלים וחומרים מזיקים באיפור. העור שלנו לא שטוח וישנם תאים בגדלים שונים, נקבוביות ושערות קטנות מאוד לכן חייבים לנקות את הפנים בתנועות מעוגלות וקצת עם לחץ אבל לא חזק.


2. הסרת בקטריות ושומן קשה

במיוחד בבוקר, בלילה העור מפריש שומן וישנן בקטריות שניזונות משומן זה ולכן זה חשוב להוריד את השכבות הלא רצויות של הפרשות אלו בבוקר כדי לשמור על עור מאוזן.

3. נקבוביות

ללא ניקוי, העור נראה אפרורי וגוון לא אחיד לרוב בגלל הנקבוביות הלא נקיות, ניקוי פנים מסיר תאים מתים, מה שעוזר להפחתת נקודות שחורות ומסיר שומן ובקטריות לא רצויות.4. קמטים

עור לא נקי גורם ליותר קמטים בגלל שהעור לא מאוזן, יש יותר בקטריות לא טובות על העור, אחרי גיל 35 יש פחות התחדשות של העור, ניקוי פנים ורצוי גם פילינג, למותג יונקה יש מספר פילינגים טבעיים מעולים אחד מכני פילינג גווארנה ו-גומז' GOMMAGE עוזר להסרת תאים מתים והתאים החדשים מצליחים לצאת לשכבות העליוניות, וזה תורם להיווצרות הקולגן וכמובן פחות קמטים בעור.

5. עיסוי

אני מלמדת את הלקוחות שלי לנקות את הפנים בתנועות מעוגלות, להפעיל לחץ, וזה סוג של עיסוי, כל יום במשך כמה דקות, פעולה זו גם מנקה את העור וגם יש אפקט של עיסוי, ועיסוי פנים עדין כבר ידוע מאות שנים מקטין את היווצרות הקמטים ומעט את הזדקנות העור.איך לבחור תחליב/ג'ל ניקוי פנים?


ל-phformula וגם יונקה yonka ישנם 2 סוגים של ניקוי פנים, ג'ל, תחליב, קרם, ומים מסילרים.

מים מסילרים אני ממליצה רק במקרים שאת רוצה לנקות פנים באמצע היום, בטיולים או מטוס כאשר אין לידך ברז מים! מים מסילרים לא מומלץ ליומיום אפילו שיצרן מעיד אחרת, מים אלו לא בדיוק מים, זה מורכב מחומרים שחייבים להסיר לאחר שימוש של מספר פעמים במים או ניקוי אחר.

את לא אמורה להרגיש יובש לאחר הניקוי, אם את מרגישה יובש זה אומר שני דברים או שיש לך סוג עור מאוד יבש ואת צריכה טקסטורת ניקוי לא מים או ג'ל, אלא תחליב.


ניקוי פנים phformula Phformula Exfo Cleanse אקספו קלינס


יונקה חלב פנים

מים מסילרים יונקה

אם את רוצה עור בריא וזוהר בלי ניקוי פנים טוב, זה לא אפשרי!

לאחר ניקוי כדאי לשים קרם לחות