חיפוש

למה טיפולי פנים זה חשוב?


לקוחות שעשו אצלי טיפולי פנים מספרות" אני קניתי מוצרים יקרים שלא עזרו לי..."

" אני שכבתי עם המסכות רוב הזמן וקוסמטיקאית הייתה הרבה פעמים יוצאת מהחדר..."

" קוסמטיקאית לא דיברה על החומרים שהיא משתמשת..." וכו'


האם טיפולי פנים זה חשוב?

והתשובה שלי היא כן.


למה?


1. אני כקוסמטיקאית מתחילה את הפגישה שלי עם הלקוחה במספר שאלות ומנסה ללמוד ביחד עם הלקוחה על העור שלה ועל הדאגות שיש לה, תוך כדי שאני בוחנת את העור.

2. אם העור של הלקוחה בעייתי, הכוונה לעור לא מאוזן, עור רגיש, פצעים וכו', אז הטיפול יהיה שונה מטיפול רגיל.

3. אני תמיד מסבירה ללקוחות על החומרים בהם אני משתמשת ועל המותג.

4. המלצות!!! אני לא מוכרת, אני ממליצה. הבחירות של קוסמטיקה שיש כרגע בשוק זה לא נורמלי, כמויות של חברות ומותגים חדשים שצצים כל יום, נשים מבולבלות, אני מנסה תמיד להמליץ ואם הלקוחה רגילה לקנות בפארם אני פשוט אומרת לה "תגמרי מה שיש לך ותבואי תיקחי קוסמטיקה מקצועית, כי המחירים לא יקרים בהרבה אבל המרכיבים, אין מה להשוות, לפעמים אפילו אפשר להעביר אנלוגיה עם אוכל ביתי ואוכל תעשייתי, מה את בוחרת?

5. מהלימודים שלי בקנדה אני זוכרת כל כך טוב על הצורך וכחלק בלתי נפרד מהטיפול להמליץ ללקוחה על דיאטה בריאה או להמליץ ללכת לדיאטנית, אני מדברת על המוצרים שיכולים להוביל לאקנה או בעיות עור רציניות ואם היא רק תוריד את זה מדיאטה שלה, הפנים יתנקו, לכן אני תמיד נוגעת בנושאי אורך חיים בריא ואוכל.


6. טיפול פנים זה זמן לעצמך, ואת צריכה פשוט להבין איזה סגנון טיפולי פנים את מחפשת בהתאם למצב רוח והעור שלך וכמובן קוסמטיקאית טובה תיתן לך הכוונה.


איזה טיפולי פנים אני עושה?

השיטה בה אני עובדת זה מינימליזם אפקטיבי, כמה שפחות מותגים אבל איכות ואפקטיביות!


- טיפולים טבעיים וארומתרפיים

אלו טיפולי פנים עם המון עבודה עם הידיים, עיסוי עור הפנים, שימוש בחומרים טבעיים אבל אפקטיביים, כשאני עושה טיפולי פנים כאלו אני משתמשת עם חברת יונקה, חברה צרפתית, החומרים של יונקה בעלי ריחות משגעים אבל לא רק זה, הם מאוד אפקטיביים שזה מה שאני גם מחפשת שיהיה לי פילינגים עדינים אבל טובים לעשות ללקוחה, לנקות את העור וכמובן שיהיה חומצות ומסכות לשיקום העור.

- טיפולי פנים לבעיות עור

אני משתמשת בחברת phformula, החומרים מאוד אפקטיביים לטיפולים יותר ממוקדים, כגון רגישות בעור, קמטים, אקנה וכו'


למה אני לא עובדת עם המכשירים?

זה נושא מאוד מעניין שאני חושבת צריך לכתוב על זה בפוסט נפרד ואני אעשה את זה, וכרגע רק אציין שאני לא עובדת עם המכשירים כי לדעתי מכשירים ברוב המקרים אגרסיביים ופנים צריכות עדינות ורגש של הידיים. עיסוי טוב יכול להמריץ בצורה מאוד יעילה, כמוכן גם הטכנולוגיה של החומרים מתקדמת מאוד כל הזמן, אני לא נגד מכשירים אך לעור שהוא לא רגיש ורגיל ואין הרבה אנשים עם עור כזה.עדין לא הצלחתי לשכנעה אותך ללכת לקוסמטיקאית? אז הינה עוד סיבה אחת אחרונה

7. "עד כמה שאת מרוצה ממראה העור שלך, עם בחירת קוסמטיקאית מקצועית וטובה, העור שלך יכול להיראות עוד יותר טוב!" וגם השעה הזאת היא המנוחה שלך, לקחת רגע ולעצור את הזמן, לשחרר את כל הלחץ והדאגות, וזה שווה המון!