חיפוש

לטפל בפצעים ולמנוע צלקות


טיפול בפצע בצורה לא נכונה מוביל לצלקות וכתמי אקנה. צלקות אקנה מופיעים לאחר פגיעה בשכבות של העור ונוצר כתוצאה מהתפוצצות של הכלי דם הקטנים של העור.

קשה לנו לראות על הפנים שלנו את הפצעים עם מוגלה בצבע לבן,  וכמובן שאפשר לטפל בזה, אך אם לא יודעים איך בדיוק לעשות זאת זה מוביל לנזק וככל שהעור נפגע יותר כך הצלקת תהיה יותר עמוקה.

האם שיטה של קוסמטיקאיות לטפל בפצעים לא משאירה צלקות?


התשובה היא לא וזה למה:


1. קוסמטיקאיות מכינות את העור

2. שיטת לחיצות

3. טיפול בעור לאחר מכן

4.שימוש במוצרי חיטוי וחומרי ריפוי

5. הפצע יוצא בקלות בגלל ההכנה של העור

6. מטפלות רק בשכבות העליונות של העור


חשוב מאוד! טיפול בצלקות אקנה מאוד קשה ויקר לכן לבעלות עור בעייתי עם פצעים תמיד כדאי שיהיה בהישג יד קרם לטיפול מקומי כדי למנוע צלקות בעתיד.


אלו מוצרים המומלצים


Phformula SPOT ON blemish active ספוט און חדש


ג'ווניל - עם תמציות יונקה
בצלקות כדאי לטפל  כבר בשלב של פצע בזמן שמתפתחת דלקת וישנו כאב על העור, עוד לפני שהפצעון נראה לעין, וכך למנוע פגיעה בעור ולאחר מכן צלקות בעתיד. אני כקוסמטיקאית תמיד ממליצה ללקוחה בעלת עור בעייתי עם נטייה לפצעים שמאוד חשוב לטפל בפצעים על מנת למנוע צלקות בעתיד וממליצה שיהיה לה קרם אנטי-בקטריאלי לטיפול בפצעים בכל זמן שהיא תצטרך. קרמים אלו נועדו למריחה מקומית בעלי חומרים אנטי-דלקתיים חזקים ובעלי חומרי חיטוי ומניעה של כתמי אקנה. טיפול פצעי אקנה בקרם אנטי-בקטריאלי ומחטא עוזר לעצור את ההתפתחות של הדלקת ופגיעה בשכבות העור העמוקות יותר, כבר לאחר יום טיפול בפצע, הדלקת תיעלם ולא יהיה צורך לטפל בפצע פיזי עם ידיים או כלים אחרים.


איך מטפלים בצלקות ישנות


ישנם טיפולים שונים כגון פילינגים עמוקים לייזרים, מכשירים, משחות, הזרקות, ושיטות חדשניות אחרות. 


טיפול פילינגים עמוקים

עוזר בצלקות לא עמוקות מידי וכתמים לאחר אקנה.

מכשירים

לייזר

דרמוברזיה מיקרודמרוברזיה

הזרקות

מזוטרפיה פלזמה ליפטינג הזרקות חומצה היאלורונית וקולגן