חיפוש

למה ויטמין C כל כך חשוב לטיפול נגד הזדקנות העור ב-pHformula? ולמה לא כל מוצר באמת מכיל ויטמין C


לפי מחקרים שנעשו במעבדות phformula הזדקנות העור היא תהליך טבעי לחולוטין אבל כשמדובר בהזדקנות מוקדמת שנגרמות מכל מיני סיבות כגון סביבה, דיאטה, סטרס וכו', לכן במקרים כאלה באים לעזרתינו תכשירי קוסמטיקה מקצועיים וביניהן phformula. ולא במקרה אני כותבת מקצועיים בגלל שויטמין סי הוא ויטמין שקל לייצר אך מאוד קשה לעשות פורמולה אפקטיבית עם מערכת הובלה שגורמת לספיגה של הויטמין C בתוך העור. רוב החברות לא מתאמצות לפתח פורמולה ייחודית אלא משתמשות בויטמין שלחלוטין לא ניספג בתוך העור ומה שנישאר ממנו בעצם, זה הבטחות שווא ותמונות יפות על האטיפה של תפוזים :)


חברת phformula משתמשת בחומר גלם שניקרא חומצה אסקורבית שזה ויטמין סי כמעט 100% נקי ורובו ניספג בתוך העור ואז קוראים פלאים, העור ניראה גמיש יותר, כי זה עוזר לתאים ליצור קולגן איכותי יותר, העור נירא לחותי זוהר ובהיר יותר. לכן phformula יודעים שזהו ויטמין אנטיאוקסידנט חזק במיוחד ופיתחו סדרה של מוצרים עם ויטמין סי: VITA C cream קרם ויטמין C, pHformula סרום תיקון מרוכז VITA C C מסכת לילה מבהירה ויטאמין pHformula


מידע על המוצרים של ויטמין סי pHformula: פורמולה מיוחדת שפותחה על ידי חברת pHformula שחודרת עמוק לתוך העור לקבלת תוצאות הכי טובות.


כמה סיבות שבגללן כדאי לך מאוד להכניס את המוצרים עם ויטמין С של pHformula לרוטינה יומית שלך:


- ויטמין C מסייע בייצור ותחזוקת קולגן

- זהו נוגד חמצון חזק שיכול לנטרל רדיקלים חופשיים בעור

- ויטמין C מפחית את מראה הקמטוטים והקמטוטים

- מוצרי טיפוח לעור המכילים ויטמין C מסייעים להבהרת עור עמום
gif