חיפוש

למה אני אוהבת יונקה?


הכרתי את המותג יונקה כשעבדתי בקנדה כקוסמטיקאית. והיה מאוד מצחיק שהבנתי שאם קוסמטיקאית לא מחזיקה את המותג של יונקה, יכול להיות מצב שלקוחה תצא מהדלת ולא תחזור אף פעם. כן עד כדי כך אוהבים שם את המותג, אחת הסיבות כמובן שיונקה היא חברה צרפתית וקנדים מאוד אוהבים את הצד הצרפתי שלהם.


כרגע בשוק יש מלא מותגים טבעיים, לא כולן בהחלט טובות, והעניין שכל המותגים מעתיקים ממותגים הגדולים שיש להן מלא ניסיון וידע, ליונקה מלא פטנטים וקשה מאוד לפתח פורמולות ברמה כזאת עם ניסויים קליניים על נשים אמיתיות, מהידע שלי בתחום מלא חברות קונות גם פורמולות מוכנות של מוצרים ורק מחליפים את השם שלהן על הבקבוק, אני מתארת את רוב השוק וכמובן שיש חברות אחרות שטובות מאוד לדעתי למשל דר' האושקה, בתוכן שלה מאוד מזכיר את יונקה והקטע שלשניהם יש מוצרי יוצאי דופן, אני יכולה לשלב את שתיהן ולקחת מכל אחת את הפיתוחים הכי טובים שלהן.

יונקה מעולה גם לקוסמטיקאיות, הפילינגים שלה מאוד אפקטיביים ואני רואה תוצאות אפקט רצויות מידית, האמפולות ומסכות פשוט מעולות, ולקוחות כל כך מתלהבות מהריחות ממש ספא וטיפול ארומתרפי באותו הטיפול.

המוצרים של יונקה טבעיים, תמציות וויטמינים הכי איכותיים, ללא כימיקלים, חומרים מזיקים ממש מותג ירוק.

יונקה הולכת עם קו המיתוג שלה כבר עשרות שנים, מיתוג שאפשר לסמוך עליו ועל התוצאות שזה יביא. מה שגם מעניין ביונקה זה שכל אחת יכולה בעצם בבית לחוות את הטיפול ארומתרפיה אצלה בבית, אפשרי לבנות רוטינה מעולה ולהנות מאפקט ספא ממש בבית.


ליונקה יש מוצרים כוכבים שאני לא יכולה לחיות בלי, מאז שהתחלתי להשתמש במותג, לדוגמא:

1.קרם/מסכה שלהם, הידרה מס'1 המוצר הזה עושה עור מבריק, כאילו רק יצאת מטיפול פנים וגם מחזיק ככה כל היום, מחליק את כל הקמטוטים, פשוט מדהים.

2. מי פנים, קודם אני אסביר למה בכלל צריך את המי פנים של יונקה, רק של יונקה! זה מים עם תמציות פרחים, את תרגישי פשוט שאת נמצאת בספא ביער טרופית ומתיזים עליך מים בטעם וריח של פרחים, אני במקומם הייתי נותנת למי פנים אלו שם אחר נגיד "מי נעורים" זה מפעיל את כל החושים.

3. פילינגים גוארנה, פילינג גומאז' זה דבר הכי מדהים שהשתמשתי לפנים שלי, יונקה זה לנשים שאוהבות דברים טבעיים אבל אפקטיביים! לא שמן זית בקופסא! כמו שאני קוראת ל"חברות טבעיות" שמכניסות מלא כל מיני שמנים וקוראות לזה מוצר קוסמטי, יונקה היא טבעית אבל הפורמולות לא פשוטות, החומרים מעולים ועושים שינוי. יונקה מעולה לנשים שממש שומרות על עור הפנים שלהן מכימיקלים כבדים.

הטרנד לקוסמטיקה טבעית עולה ועולה, הבעיה שלא צריך לשכוח שדברים טבעיים זה לאו דווקא מתאים לכולם ולפתח פורמולות טבעיות אומר שצריך עדין לשנות את התכונות של אותו מרכיב, ולהוציא ממנו רק מה שצריך! וגם עניין של אלרגיות, מפתחי קוסמטיקה טבעית מבינים שישנם מרכיבים טבעיים שיכולים להביא אלרגיות יותר מחומרים סנטתים, אז בשורה התחתונה מה שאני מנסה להגיד זה שיונקה הצליחה לגשר בין טבעי לבין סנטתי שמשתלב ביחד ומביא תוצאות מעולות, אז טבעי זה מושג שהתפשט ואנשים לא תמיד מבינים לעומק על מה מדובר...

ליונקה יש חלוקת מוצרים לפי בעיות עור, סוגי עור וכמובן גיל.


יונקה לעור בוגר


למה צריך הפרדה לפי גיל?

מרכיבים שיש בקוסמטיקה לעור בוגר, זה לא השומניות של הקרם, כמו שהמון חברות עושות אלא פיתוח של תמציות וויטמינים שעושות שינויים לעור מבחינה חיצונית כמובן, קרם זה לא פלא העולם, זה רק לעזור לך לשמור על העור מבחינה חיצונית בזמן שדיאטה שלך טובה ואת ישנה טוב ואוכלת טוב, זאת רק תוספת, מאוד משמעותית אומנם, אבל תוספת!

למה לא כדאי להשתמש לצעירות בקרמים לעור בוגר?

לעור בוגר יש הרבה חוסרים בוויטמינים, חומרים להמרצת הקולגן וכו', העור של הצעירות מייצר את הדברים האלו לבד לכן להוסיף מעל הכמות שצריך זה אותו הדבר כמו להוסיף יותר מידי מים לבקבוק שתיה...פשוט אין צורך.


קולקציות לעור בוגר


יונקה לצעירות


לצעירות יש בעיות אחרות בעור כגון אקנה, עור שומני בגלל ההורמונים המשתוללים או רגישות יתר וכו'

לכן פחות צריך להתמקד באלו בעיות יהיו בעתיד ולנסות להילחם איתם ולעבוד על הבעיות שיש כרגע בעור וזה מאוד חשוב למשל אני פוגשת מלא בחורות בגילאי 20-25 שמפוצצות את הפצעים שלהן ואני מסבירה שאם תמשיכי לעשות את זה יהיה לך צלקות! חשוב להשתמש בקרם נקודתי לפצע כדי שעם הגיל את לא תסבלי מגוון עור לא אחיד, לPHFORMULA למשל יש תכשיר ספוט און מעולה.


קוסמטיקאית בחירה של יונקה בקנדה, פעם אחת סיפרה לי שיש לה חברה מאוד טובה שאמרה לה שהיא הפסיקה להשתמש בקוסמטיקה מקצועית של יונקה לפני כמה זמן והיא הייתה שמחה לחזור ולהשתמש במוצרים שוב כי היא פשוט לא מצא מוצרים שיתקרבו לאיכות כמו אלו של יונקה. ממליצה על יונקה בחום גם אני!