חיפוש

להיפטר מנקודות שחורות, לתמיד!מה זה נקודות שחורות?


נקודות שחורות זה שומן ובקטריות המצטבר מתחת לעור וכתוצאה ממגע עם חמצן מתקבל צבע כהה. נקודות לבנות זה בדיוק אותו הדבר רק שזה עדין לא עלה על פני העור ולכן לא התחמצן. פצעים לבנים, כואבים עם מוגלה זאת נקבוביה דלקתית של זקיק שיערה.


למה בעצם יש נקודות שחורות?


ישנן שתי סיבות עיקריות להיווצרות נקודות שחורות ופצעים על העור.


מוצרי קוסמטיקה לא איכותיים ולא מותאמים לעור שלך


לא איכותיים הכוונה למוצרים במחירים נמוכים מאוד. קוסמטיקה במחירים נמוכים מאוד אגרסיבית לעור בגלל הכימיקלים הכבדים שיש בתוך המוצר, לדוגמא ניקוי פנים זול לרוב מאוד אגרסיבי ומייבש את העור, הבישום החזק מאוד מזיק לעור ומפתח אלרגיות במשך הזמן,  ובמרכיבים של הקרמים משתמשים בשמנים מיניראליים ומוצרי נפט.

נקודות שחורות, פצעים ועור שומני תמיד יוצר תחושה של עור לא נקי לכן גורם לך לנקות אותו עם חומרים חזקים וליבש את השומן וברגע שהעור מיובש השומן לא מצליח לצאת החוצה בגלל ההצטברות של התאים המתים. קוסמטיקה צריכה להתאים במיוחד לעור שומני או עור מעורב, חשוב מאוד לנקות את העור עם חומרים עדינים ולא מייבשים, כמוכן חשוב גם להשתמש בקרם לחות לעור מעורב ושומני וספוטאון של phformula, קרם מקומי לפצעים דלקתיים, על מנת להימנע מצלקות אקנה.


מוצרים שיזרו לך


טיפול ממוקד בפצעים

Phformula SPOT ON blemish active ספוט און חדש

עור שומני

Spot on ספוט און לחות מאט


סוגי העור ניקוי פנים עדין לכל סוגי העור

Phformula Exfo Cleanse אקספו קלינס

ג'ל ניקוי פנים של יונקה


קרם לחות לעור מעורב

מסכת לחות מספר 1

מוצרים לעור אקנתי


דיאטה


אכילת מוצרים עם רכיבים הבאים יכולה ליצור דלקות בגוף על ידי קפיצות הורמון האינסולין. העור שלנו יכול לספר לנו המון על מצב הבריאות שלנו, ועל הדיאטה ! פצעים ונקודות שחורות זאת בעצם דלקת בתוך הגוף , אני לא אפרט את כל התהליכים העוברים בתוך הגוף וזה גם לא יעזור לנו אבל אציין את המוצרים שעדיף לנו לוותר  באכילתם: סוכר, מוצרי בשר מעובדים (נקניקיות קציצות המבורגר וכו') שוקולד חלב, מוצרי חלב, מוצרי אפייה מעובדים, גבינות. אז מה לאכול יגידו אנשים שידהמו מרשימת מוצרים זו, לפניכם  הרשימה של מוצרים שכדאי לאכול כדי להפטר מנקודות שחורות: פירות, ירקות, בשר אורגני או טרי לא מעובד, לחם מחמצת.