חיפוש

להיפטר מאקנה בכל גיל בצורה הכי קלה וטיפול בשורש הבעיהלא הרבה מדברים על זה, אבל טיפול בשורש הבעיה של אקנה אפשרי רק בעזרת דיאטה והיא כל כך פשוטה, זה גם לא בדיוק דיאטה אלא פשוט להוריד מהצריכה היומיומית שלך מוצרים מסוימים, אחרת אקנה תמיד יחזור, אפילו אם עברת טיפול תרופותי, כי לי זה קרה! לקחתי רוקוטן בגיל צעיר ובגיל שלושים עדין היו לי פצעים באיזור הסנטר ומצח וזה היה נורא כואב, אני לא מבינה למה סיבכו את הבעיה כל כך, או שפשוט לא רוצים שתדעי את האמת. כל מה שצריך זה להוריד מהדיאטה אוכל מעובד שפועל כטריגר לדלקות אני קוראת לזה, כדאי לך מאוד לעשות ניסוי לפני שאת מבזבזת מלא כסף, לוקחת תרופות קשות, רק תנסי כמו שאני ניסיתי פעם והצלחתי ואת תראי עור נקי מאקנה, כמו שאני רואה את העור שלי ואפילו בימי המחזור אין לי פצעים כמו שתמיד היה.

בפוסט זה אני מאוד רוצה בקצרה ולעניין לפתור לך את בעיית האקנה, מדובר בכל הדרגות אך כדאי מאוד להיתייעץ עם הרופא המטפל בדרגות יותר קשות של אקנה 3,4 למרות שמידע בפוסט זה יכול לעזור ולשפר את המצב בכל דרגות האקנה. ישנו כרגע מלא מידע על נושא זה, אבל אם את קוראת את הפוסט הזה, כנראה בעיית אקנה עדין אצלך קיימת. אני מאוד מבינה את בעיית האקנה כי עברתי את זה על בשרי בגיל צעיר ולאחר מכן גם אחרי גיל שלושים! והדרך להיפטר מזה היתה מאוד ארוכה ולא בגלל שלא ידעתי מה לעשות, אלא בגלל ההתמכרויות החזקות שלנו למוצרים שגורמים לאקנה. כולם יודעים הכל אבל לבצע זה כבר עניין אחר וגם פתאום מתחילים להיסתבך אז בואו נעשה שניה סדר בבלאגן.


הערה: בפוסט זה מדובר אך ורק באקנה ללא קשר להריון או למצבי סטרס שגם גורמים לאקנה, מדובר אך ורק באקנה הורמונלי שניגרם כתוצאה מדיאטה לא נכונה ומטיפול קוסמטי לא מתאים!


בבקשה ממך לא לחטט או לפוצץ פצעונים! זה עושה צלקות שמאוד קשה להעלים ולטפל אחר כך, וכשהעור מתבגר ומאבד אלסטיות הצלקות יבלטו עוד יותר. מוצר שיעזור לך לטפל מקומית בפצע ספוט און של phformula
אקנה זאת דלקת בתוך הגוף בגלל חוסר איזון בהורמונים או רוטינת הטיפוח במוצרים לא איכותיים ולא מתאימים לעורך. למשל, את רואה שהעור שלך מייצר שומן יתר ואת מנסה לייבש את העור עם מוצרים שמייבשים, וזה מה שגורם לאקנה על העור ואקנה תת עורי. במקרה הראשון פצעים על העור כתוצאה מייבוש יתר, מנגנון העור נפגע וזה גורם לריבוי חיידקים וכתוצאה מכך פצעים דלקתיים, ובמקרה השני פצעים תת עוריים בגלל העור היבש מדי והתאים המתים של העור אחת על השניה ולא נותנים לסבום לצאת במקרה זה צריך טיפוח אנטידלקתי ומזין וקרם לחות מתאים במקרה זה זה מאסט! ועדיפות גדולה לקוסמטיקה מקצועית מותאמת לעור אקנתי כמובן.


מוצרים הגורמים לדלקות בגוף ואקנה


חלב / גבינות / מוצרי חלב מעובדים


המון שנים שתיתי חלב ולא רציתי להאמין שזה עושה לי אקנה עד שלא הפסקתי והאקנה פשוט נעלם, לא הרבה מדברים על זה, זה מה שמדהים אותי מאוד. ישנם גם תרופות שמטפלות בחיידק האקנה, אבל השאלה מאיפה הוא מגיע החיידק הזה, אז החיידק מגיע מהאוכל שאנחנו אוכלות, אם זה אוכל כמו חלב שהוא הורמונלי אז זה יגרום לגוף דלקת ואז הדלקת יוצרת חיידק והחיידק גורם לפצעים מוגלתיים.


למה?


מאוד פשוט, קיימים הורמונים שונים בתוך החלב. הורמונים לא מאוזנים גורמים לדלקות בתוך הגוף.


מה זה מוצרים מעובדים?


מוצרים בסופר שרשימת המרכיבים כוללת מילים שרק כימאי יכול להבין :) כמעט כל המוצרים בקופסאות כוללים כימיקלים כגון: חומרים משמרים, סוכר מעובד ( סוכר שמכינים אותו מסוג סלק שעובר תהליכים של עידוי עם כימיקלים, והלבנה).

הכי טוב אם תסתכלו על מרכיביו של המוצרים, רק תנסו, ותופתעו מה אתם מכניסים לגוף, לא פלא שזה יוצר דלקות...


עדיף להחליף ולא להפסיק לגמרי אחרת יהיה לך קרייבינגס חזקים מידי.

במקום חלב אפשר חלב אורז ללא סוכר וללא חומרים משמרים זאת החברה שאני מצאתי הכי טבעית BIO.

יוגורטים ניתן להחליף ביוגורטים עזים ללא חומרים משמרים ומעובדים, בניצת הדודבן יש מלא בחירה.


סוכר לבן ומוצרים שמכילים סוכר לבן.


(לצערי כולל כמעט חצי מהסופר, אבל יש תחליפים להכל בחנויות טבע)אפילו בלחם שמים סוכר מעובד למה לעזאזל? בגלל המחיר! חצי ממרכיבים בלחם זה תירס וחומרים משמרים ועוד זבל אחר. וכל זה רק 10 שקל! אז למה אנחנו מתפלאים שזה זבל?


סוכר מעובד זהו סוכר לבן מעובד מאוד שעובר מלא תהליכים כימיים כגון עידוי והלבנה, סוכר לבן גורם לריבוי חיידקים והקפצת אינסולין בתוך הגוף, וכתוצאה מכך זה גורם לדלקות בגוף, הגוף עלמנת להיתמודד עם הדלקת עושה זאת בצורת אקנה בפנים.


הערה: מוצרי צריכה שמוזכרים בפוסט זה, אלו מוצרים ידעוים ברפואה כטריגרים הכי חזקים לדלקות, יכול להיות מאוד שאת תמצאי מאכלים נוספים שהגוף שלך מגיב אליהם בצורת דלקת. פשוט שימי לב ותקשיבי לגוף שלך. יש אפשרות גם להוריד כל פעם מוצר ולשים לב לפצעים שנעלמים.


קוסמטיקה לטיפול באקנה


מוצרים חיוניים לאקנה


PHFORMULA


E.X.F.O. cleanse אקספו קלינס


סרום טיפולי


A.C recovery אקנה רקוברי


מוצרים נוספים לטיפול באקנה


ACTIVE cream קרם אקטיב

ACNE kit phformula אקנה קיט

POST recovery cream פוסט רקברי


מוצרי Yonka לטיפול באקנה


ניקוי פנים


יונקה ג'ל ניקוי


מי פנים לאיזון ה-PH


אמולסיה מרוכזת - מי פנים מרוכז


קרם לחות


יונקה קרם לחות 93

מונע הופעת ברק שמנוני באזורי הסנטר והמצח . מקנה את העור מסעייה במראה עור רענן ונינוח באופן מיידי. מעניק לעור מגע קטיפתי וגוון אחיד ומאוזן.


קרם 15 - טיהור העור ותוספת לחות

יונקה קרם 15 - טיהור העור ותוספת לחות YonKa קרם קל ולא שומני זה נספג במהירות ועוזר לווסת את ההפרשות השומניות של העור.


חיטוי והזנה מקומית לפצעים


ג'ווניל - עם תמציות

התמיסה היעילה והטובה ביותר, לא צורבת ולא

מייבשת, אנטיספטית ואנטי-בקטריאלית

(אנטיביוטיקה טבעית).


תודה על הקריאה ובהצלחה לעור זוהר ובריא כי זה מגיע לך!


gif