חיפוש

להיפטר מאקנה בכל גיל בצורה הכי קלה וטיפול בשורש הבעיהלא הרבה מדברים על זה, אבל טיפול בשורש הבעיה של אקנה אפשרי רק בעזרת דיאטה והיא כל כך פשוטה, זה גם לא בדיוק דיאטה אלא פשוט להוריד מהצריכה היומיומית שלך מוצרים מסוימים, אחרת אקנה תמיד יחזור, אפילו אם עברת טיפול תרופותי, כי לי זה קרה! לקחתי רוקוטן בגיל צעיר ובגיל שלושים עדין היו לי פצעים באיזור הסנטר ומצח וזה היה נורא כואב, אני לא מבינה למה סיבכו את הבעיה כל כך, או שפשוט לא רוצים שתדעי את האמת. כל מה שצריך זה להוריד מהדיאטה אוכל מעובד שפועל כטריגר לדלקות אני קוראת לזה, כדאי לך מאוד לעשות ניסוי לפני שאת מבזבזת מלא כסף, לוקחת תרופות קשות, רק תנסי כמו שאני ניסיתי פעם והצלחתי ואת תראי עור נקי מאקנה, כמו שאני רואה את העור שלי ואפילו בימי המחזור אין לי פצעים כמו שתמיד היה.

בפוסט זה אני מאוד רוצה בקצרה ולעניין לפתור לך את בעיית האקנה, מדובר בכל הדרגות אך כדאי מאוד להיתייעץ עם הרופא המטפל בדרגות יותר קשות של אקנה 3,4 למרות שמידע בפוסט זה יכול לעזור ולשפר את המצב בכל דרגות האקנה. ישנו כרגע מלא מידע על נושא זה, אבל אם את קוראת את הפוסט הזה, כנראה בעיית אקנה עדין אצלך קיימת. אני מאוד מבינה את בעיית האקנה כי עברתי את זה על בשרי בגיל צעיר ולאחר מכן גם אחרי גיל שלושים! והדרך להיפטר מזה היתה מאוד ארוכה ולא בגלל שלא ידעתי מה לעשות, אלא בגלל ההתמכרויות החזקות שלנו למוצרים שגורמים לאקנה. כולם יודעים הכל אבל לבצע זה כבר עניין אחר וגם פתאום מתחילים להיסתבך אז בואו נעשה שניה סדר בבלאגן.


הערה: בפוסט זה מדובר אך ורק באקנה ללא קשר להריון או למצבי סטרס שגם גורמים לאקנה, מדובר אך ורק באקנה הורמונאלי שניגרם כתוצא מדיאטה לא נכונה ומטיפול קוסמטי לא מתאים!


בבקשה ממך לא לחטט או לפוצץ פצעונים! זה עושה צלקות שמאוד קשה להעלים ולטפל אחר כך, וכשהעור מתבגר ומאבד אלסטיות הצלקות יבלטו עוד יותר. מוצר שיעזור לך לטפל מקומית בפצע ספוט און של phformula
אקנה זאת דלקת בתוך הגוף בגלל חוסר איזון בהורמונים או רוטינת טיפוח במוצרים לא איכותיים ולא מתאימים לעורך. למשל, את רואה שהעור שלך מייצר שומן יתר ואת מנסה לייבש את העור עם מוצרים שמייבשים, וזה מה שגורם לאקנה על העור ואקנה תת עורי. במקרה הראשון פצעים על העור כתוצאה מייבוש יתר, מנגנון העור ניפגע וזה גורם לריבוי חיידקים וכתוצאה מכך פצעים דלקתיים, ובמקרה השני פצעים תת עוריים בגלל העור היבש מידי והתאים המתים של העור אחת על השניה ולא נותנים לסבום לצאת במקרה זה צריך טיפוח אנטידלקתי ומזין וקרם לחות מתאים במקרה זה זה מאסט! ועדיפות גדולה לקוסמטיקה מקצועית מותאמת לעור אקנתי כמובן.


מוצרים שגורמים לדלקות בגוף ואקנה


חלב / גבינות / מוצרי חלב מעובדים


המון שנים שתיתי חלב ולא רציתי להאמין שזה עושה לי אקנה עד שלא הפסקתי והאקנה פשוט נעלם. ולא הרבה מדברים על זה, זה מה שמדהים אותי מאוד. ישנם גם תרופות שמטפלות בחיידק האקנה, אבל השאלה מאיפה הוא מגיע החיידק הזה, אז החיידק מגיע מהאוכל שאנחנו אוכלות, אם זה אוכל כמו חלב שהוא הורמונאלי אז זה יגרום לגוף דלקת ואז הדלקת יוצרת חיידק והחיידק גורם לפצעים מוגלתיים.


למה?


מאוד פשוט, קיימים הורמונים שונים בתוך החלב. הורמונים לא מאוזנים גורמים לדלקות בתוך הגוף.


מה זה מוצרים מעובדים?


מוצרים בסופר שרשימת המרכיבים כוללת מילים שרק כימיקאי יכול להבין :) כמעט כל המוצרים בקופסאות כוללים כימיקאלים כגון: חומרים משמרים, סוכר מעובד ( סוכר שמכינים אותו מסוג סלק שעובר תהליכים של עידוי עם כימיקאלים, והלבנה).

הכי טוב אם תסתכלו על מרכיביו של המוצרים, רק תנסו, ותופתעו מה אתם מכניסים לגוף, לא פלא שזה מביא דלקות...