חיפוש

טיפוח עור מינימליסטי של שחקניות דוגמניות וסלברטיז, מה הן עושות שאנחנו לא?דוגמניות כוכבות הוליווד ומפורסמות יודעות טוב מאוד שטיפוח העור ורוטינה יומיומית זה הסוד לעור זוהר ובריא, איך הן יודעות? כי יש להן קוסמטיקאיות מקצועיות צמודות אליהן שעובדות איתן, ודיאטניות דרך אגב, אז הן מקבלות את הידע והכוונה מהקוסמטיקאיות הטובות ביותר.


התחלתי לדבר על מיניליזם לא במקרה, הטיפוח שלהן מאוד פשוט אך מדויק ומותאם לסוג העור שלהן ולעונה. חייבים לציין שהאיכות של המוצרים שהן משתמשות בהן היא הטובה ביותר שקיימת בשוק, וממש לא חייב שזה יהיה יקר, יש מספר רב של מותגים שהאיכות של המוצרים שלהם היא מאוד טובה אבל הן לא מזבזות מלא כסף על מיתוג, פרסום ואריזה מזהב לכן יכולים להרשות לעצמם למכור במחירים מאוד אטרקטיבים וישנן הרבה סלברטיז ודוגמניות שמשתמשות ביונקה ו-phformula.

הדוגמניות וסלברטיז משתמשות בקוסמטיקה מקצועית בלבד! כל השחקניות והדוגמניות שמפרסמות מותגים של תכשירי מדף, אף אחת מהן לא באמת משתמשת במותגים האלו, וזאת האמת החריפה.


אז מה הן עושות שאנחנו לא?


התמדה ורוטינה יומיומית לפי סוג העור


העור שלנו זקוק להתמדה כי הוא צריך ניקוי, הזנה והגנה, והוא חייב את זה כל יום! בגלל הסיבה שחשוב להתמיד, כדאי מאוד שהטיפוח יהיה פשוט ומינימליסטי, לא מורכב, ושבכל שלב תרגישי טוב, כדי שתרצי לחזור על הפעולה כל יום.טיפולים קוסמטיים כל חודשיים


אני יודעת עד כמה זה קשה למצוא קוסמטיקאית טובה, לא מניפולטיבית, שלא תנסה למכור לך דברים שאת לא צריכה, ושהאינטרס היחידי שלה יהיה לטפל בעור שלך ולשפר אותו, אני ממליצה לחפש קוסמטיקאית לפי מותג קוסמטיקה מקצועית שאת אוהבת, ככה תיהיה בטוחה לפחות באיכות החומרים.

למה זה חשוב לעשות טיפולים אצל קוסמטיקאית מקצועית חוץ מלפרק את סטרס ומאסאז'? התאמה של מוצרים שהעור שלך זקוק לו לאותו הרגע, עונה, גיל, מזג האוויר, תנאי חיים משתנים, מצב בריאותי.


עיסוי פנים


אין לכן מושג עד כמה זה חשוב לעשות עיסוי עדין בפנים לפי קווי ההבעה, ישנם שני דברים שהעיסוי יכול לעזור, מדובר על עיסוי עדין שמרפה את השרירים ולא על התרגילים המוזרים שרצים ברשתות ויוטיוב, כי רובם עושים את הפעולה ההפוכה, מכווצים את השרירירם עוד יותר. הסטרס שאנחנו עוברות כל יום ואנחנו אפילו לא שמות לב ששרירי מצח ושריר בין הגבות מתכווצים, עם הגיל ההבעות האלו נראים לעין יותר ויותר. בנוסף העיסוי עוזר לנו להזרים את הנוזלים בבלוטות הלימפה מה שמסייעה בהורדת נפיחות בפנים, הזרמת דם גורמת לעור לקבל יותר חמצן וכתוצאה מכך גוון העור מתבהר ונעלמת האפרוריות. אני ממליצה לעשות עיסוי עדין כל בוקר וערב 3-10 דקות כשאת מנקה את הפנים עם ג'ל ניקוי